0
clear
  • Bebek duş için bebek şişeleri, 24 Adet Mini erkek Bebek duş ıyilik Şeker Şişesi ile 5 Adet Yapay Gül Yenidoğan Bebek Vaftiz Parti için, bebek duş parti dekor, Mavi, Noex Doğrudan (Şişe Gül-2)
  • -20%
  • -20%
Bebek duş için bebek şişeleri, 24 Adet Mini erkek Bebek duş ıyilik Şeker Şişesi ile 5 Adet Yapay Gül Yenidoğan Bebek Vaftiz Parti için, bebek duş parti dekor, Mavi, Noex Doğrudan (Şişe Gül-2)

Bebek duş için bebek şişeleri, 24 Adet Mini erkek Bebek duş ıyilik Şeker Şişesi ile 5 Adet Yapay Gül Yenidoğan

₺ 43.17

sayı
Depoda

【Sevimli Anneler için Sevimli İyilikler】 Ön tarafta küçük mavi oyuncak ayı ile süslenmiş, kurdele ve yay ile bağlanmış, bu arada uygun boyutta tasarlanan şeker bebek şişeleri kesinlikle yeni annelerin sevimli iyilikler olarak doğru seçimidir. 【Mükemmel Bebek Duş Süslemeleri】 Bebek duş iyilik seti sadece misafirleriniz için güzel bir hediye değil, aynı zamanda bebek duşunuzun, kutsal cemaatinizin, gelecekteki annenizin partisinin mükemmel bir dekorasyonudur. 【Şeker Şişesi olarak Doldurulabilir】 Bebek duş şişeleri için mini şeker, içine küçük şekerler koymanıza izin verir, bu da onları daha da sevimli hale getirir ve misafiriniz için sürpriz bir hediye. 【Çocuk için Bebek Duşu İyilik】 Geçtiğimiz yıl onlarca binlerce anne tarafından tercih edilen ödüllü bebek duşu iyilik setimiz, onu satın alan annelerin övgüsünü kazanıyor. 【Malzeme Her ambalaj, 1.6 x 1.6 x 3.34 inç(U x G x Y) boyutlarında 24 şeker şişesi ve çapı 3 inç olan 5 yapay çiçek gülü ile birlikte gelir.Neden Bebek Duşu Hediye Setimizi Seçmelisiniz? - Acayip Şirin, Hiçbir anne bunu reddedemez. -Yüksek Kaliteli Ve Dayanıklı Plastik-Mükemmel Bebek Duş Süslemeleri. - Onlarca Bin Annenin Doğru Seçimi.Geniş Kullanım Bebek partisi, çocuk doğum günü, bebek duşu, Kutsal cemaat, gelecekteki anne partisi vb.Üretim Detayları : Şeker Şişe Boyutu : 1.6x1. 6x3. 34 inç(L x W x H) Gül Boyutu : 3 inç kafa, 6-7 inç uzun kök Paket : 24 Şeker Şişeleri, 5 Yapay Gül.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde

Mini boy şişe tasarımı, küçük şeker, konfeti veya aksesuarları doldurmak için iyi.Bebek duşu, Noel hediyesi, düğün, doğum günü partisinde şeker, çikolata veya küçük hed

Please wait...