0
clear
  • 2 Pairs Bisiklet Ayakkabı Ayak Kapakları-Su Geçirmez Nefes Bisiklet Galoş Koruyucular Aşınmaya dayanıklı Termal Bisiklet ayakkabı Kapakları Kış ayak ısıtıcıları Erkekler Kadınlar için Yol Bisikleti Dağ Ayakkabı (Siyah, L / XL)
  • -20%
  • -20%
2 Pairs Bisiklet Ayakkabı Ayak Kapakları-Su Geçirmez Nefes Bisiklet Galoş Koruyucular Aşınmaya dayanıklı Termal Bisiklet ayakkabı Kapakları Kış ayak ısıtıcıları Erkekler Kadınlar için Yol Bisikleti Dağ Ayakkabı (Siyah, L / XL)

2 Pairs Bisiklet Ayakkabı Ayak Kapakları-Su Geçirmez Nefes Bisiklet Galoş Koruyucular Aşınmaya dayanıklı

₺ 14.97

sayı
Depoda

[Unisex Ayak Kapakları] Bu iki çift bisiklet ayakkabısı ayak kapağının boyutu L / xl'dir, bu da erkek ayakkabı boyutları 7 ila 12 ve kadın ayakkabı boyutları 8.5 ila 13.5 için uygun oldukları anlamına gelir. Satın almadan önce ihtiyacınız olan ürün boyutunu onayladığınızdan emin olun. [Ayak Parmaklarınızı Sıcak Tutun] Neoprenden yapılmış olması sayesinde bisiklet ayakkabılarımız yalıtılmış, su geçirmez ve rüzgar geçirmezdir.Ayaklarınızdaki kan dolaşımını etkili bir şekilde teşvik eder ve kışın sert ve soğuk ayak parmaklarını önlerler. [Hafif ve Rahat] Kışın iyi performans göstermelerini sağlarken, galoş koruyucularını mümkün olduğunca ince hale getirdik.Hareketinize müdahale etmeyecekler ve bazen onların varlığını ayakkabılarınızda bile hissetmeyeceksiniz. [Kaymaz ve Dayanıklı] Alttaki kabartmalı tasarım, ayakkabı ayak kapakları ile zemin veya bisiklet arasındaki sürtünmeyi arttırır pedals.In ek olarak, ayakkabı ayak kapaklarını uzun süre size hizmet edecek kadar aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı hale getirir. [Bisikletçiler için tasarlandı] Bu kış ayak ısıtıcıları piyasadaki çoğu spor ayakkabısı ve bisiklet ayakkabısı için uygundur.Bisiklete binmeyi seven herkes için, ürünlerimizle bu kış kesinlikle sıcak ve rahat olacak.Kışın donmuş ayak parmaklarından hala rahatsız mısın?Biz içtenlikle tavsiye bizim bisiklet ayakkabı ayak kapakları (L/XL) size!Özellikler1. 7'den 12'ye kadar olan erkek ayakkabı boyutları ve 8.5'ten 13.52'ye kadar olan kadın ayakkabı boyutları için uygundur. Yalıtımlı, su geçirmez, rüzgar geçirmez ve kışın sert ve soğuk ayak parmaklarını önleme3. İncedirler ve genellikle hareketinize müdahale etmezler4. Alttaki kabartmalı tasarım, ürünler ile zemin veya bisiklet pedalları arasındaki sürtünmeyi artırır5. Çok uzun süre size hizmet edecek kadar dayanıklı ve dayanıklıözelleştirme : Renk : siyahmalzeme : neoprenboyutu : 6.5" x 5.5".

karakteristikleri

Mallar kategorisinde

Please wait...