0
clear
  • X Çok Amaçlı Spor Ayakkabı Temizleme Fırçası, %100 Yaban Domuzu Kılları - Hassas Ayakkabı Malzemeleri için Yumuşak Kıllar!
  • -20%
  • -20%
X Çok Amaçlı Spor Ayakkabı Temizleme Fırçası, %100 Yaban Domuzu Kılları - Hassas Ayakkabı Malzemeleri için Yumuşak Kıllar!

X Çok Amaçlı Spor Ayakkabı Temizleme Fırçası, %100 Yaban Domuzu Kılları - Hassas Ayakkabı Malzemeleri için

₺ 32.97

sayı
Depoda

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.ÇOK AMAÇLI : Spor ayakkabının tüm alanlarını temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır!.YUMUŞAK fırça : Yumuşak domuzu kılları hassas spor ayakkabı malzemelerine zarar vermekten kaçının!.AKÇAAĞAÇ : Şık Fırça Sapı muhteşem Akçaağaç Ağacından yapılmıştır!.BOYUTLAR (Sap + Kıllar) : 1.875"G x 4.25"D x 1.25"H. Not : Deri, süet ve nubuk gibi hassas malzemeleri fırçalarken ekstra özen gösterin.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde

Please wait...